• DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

• 22.02.2023
        • Zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na

DZIEŃ OTWARTY,

który odbędzie się 04.03.2023 r.

w godzinach od 10.00 do 12.00.

Można będzie nas bliżej poznać, obejrzeć przedszkole, porozmawiać.

Na dzieci czekają zabawy ruchowe, zajęcia plastycznewiele innych niespodzianek.

Prosimy o zabranie dla dzieci butów na zmianę.

Serdecznie zapraszmy!

• WARSZTATY LOGOPEDYCZNE DLA RODZICÓW

• 17.02.2023
        • Zapisy na warsztaty oraz konsultacje logopedyczne z logopedą Jolantą Adamską

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grup Krasnale i Smerfy do udziału w warsztatach logopedycznych „Gimnastyka buzi i języka, czyli jak rozwijać mowę dziecka”.

W czasie warsztatów porozmawiamy o tym, jak atrakcyjnie i w formie zabawy wspomagać rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym. Będą m.in. zaprezentowane ćwiczenia usprawniające narządy artykulacyjne oraz ćwiczenia oddechowe.

Warsztaty odbędą się 6 marca (w poniedziałek) o godz. 16.30 w sali Smerfów na parterze. W drugiej części spotkania (w godz.17.40 -19.00) oraz 9 marca (w czwartek) w godz. 12.20 – 17.00 zostały zaplanowane indywidualne konsultacje z logopedą.

Prosimy Rodziców o wpisywanie się na liście wywieszonej na tablicy ogłoszeń w holu wraz z imieniem dziecka oraz pierwszą literą nazwiska i nazwą grupy.