• Uwaga!

• 01.03.2023

ze względów bezpieczeństwa oraz organizację pracy placówki drzwi wewnątrz budynku będą zamykane na klucz od 8:30, mogą być z powrotem otwarte dopiero od 9:00, aby tylko wpuścić spóźnionego rodzica, przez pracownika, jeżeli w tym czasie będzie on dysponował możliwością wyjścia z sali.
          Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci i wyrozumiałość z Państwa strony. Działania te maja na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i sprawną organizację pracy wszystkich pracowników. Dziękuję.

Zofia Witkowska
          wicedyrektor ds. przedszkola

• Teatr Gargulec

• 28.02.2023