• Teatrzyk dla dzieci

• Agencja Artystyczna Arkadia
            ma zaszczyt zaprosić dzieci z Bajkowego Przedszkola na program pt. „Przyjaźń to skarb”

Serdecznie zapraszamy Dnia 26.02.2024 r. o godzinie 11:30. Razem ze zwierzętami zamieszkującymi las wyruszamy na poszukiwanie skarbu! Po drodze czeka nas wiele przygód i wyzwań-żeby znaleźć prawdziwy skarb trzeba pokonać po drodze masę przeszkód-czeka nas rozwiązywanie trudnych zagadek , ale też śpiewanie piosenek oraz wspólna zabawa . W lesie radą i pomocą w poszukiwaniach będą nam służyć sowa , krasnal oraz wiewórka-w końcu prawdziwy skarb można znaleźć tylko wspólnymi siłami-nie ma tu miejsca na brak współpracy i egoizm. Wbrew pozorom odnaleziony skarb to nie zabawki, cenne przedmioty czy kosztowności ale Przyjaźń-taka prawdziwa , przez duże "P", której zawsze towarzyszy otwarcie się na drugiego człowieka , tolerancja oraz umiejętność przebaczania za popełnione w stosunku do nas błędy i niewłaściwe zachowanie. Serdecznie zapraszamy na to interesujące widowisko mając nadzieję , że spełni ono dwa podstawowe cele -będzie i uczyć i bawić.

• Warsztaty logopedyczne

„Gimnastyka buzi i języka,

czyli jak rozwijać mowę dziecka”

Serdecznie zapraszamy Rodziców trzyletnich oraz czteroletnich dzieci

do udziału w warsztatach logopedycznych

prowadzonych przez logopedę Jolantę Adamską.

Będziemy rozmawiać o tym, jak w atrakcyjny sposób, w formie zabawy usprawniać narządy mowy  oraz stymulować rozwój komunikacji

dzieci w wieku przedszkolnym.

Warsztaty odbędą się 26 lutego o godz. 17.00

w sali Smerfów na parterze.

• Konsultacje logopedyczne – 4.03.2004 r.

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci trzyletnich do zapisywania się na konsultacje logopedyczne (pokój nr B.1.18 na pierwszym piętrze obok pokoju pielęgniarki). Odbędą się w poniedziałek 4.03 w godz. 12.20 - 17.00. Rodziców, chcących wziąć udział w konsultacjach, zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach logopedycznych w dniu 26.02.

Grafik został wywieszony w szatni na tablicy ogłoszeń – prosimy o wpisywanie imienia dziecka, pierwszej litery nazwiska oraz grupy. Jednocześnie prosimy, aby w konsultacjach stacjonarnych nie brały udziału osoby z infekcją.