• Nowy system IPrzedszkole

• 30.01.2024
        • Dawidy Bankowe, 2024-01-30

Szanowni Rodzice,

Pragniemy Państwa poinformować, że od 1 lutego 2024 roku wprowadzamy nowy system dotyczący płatności oraz odbijania kart w naszym przedszkolu. W ramach nowego systemu nie zmieniają się zasady płatności,
          a jedyną zmianą będzie wprowadzenie nowych czytników oraz kart. Ponadto, będą Państwo mieli dostęp
          do aplikacji mobilnej przedszkola, która umożliwi łatwy dostęp do informacji o płatnościach.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o odbieranie nowych kart u wychowawców w grupach. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z wprowadzeniem nowego systemu i prosimy o wyrozumiałość.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy dzwonić do Pani Anny Wierzbickiej pod numer telefonu (22) 353 98 90 wew. 313

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• 12.01.2024
        • Szanowni Rodzice,
          nasza placówka już po raz drugi przystąpiła do 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku przebiega on pod hasłem PŁUCA PO PANDEMII GRAMY DLA DZIECI I DOROSŁYCH. Zachęcamy Państwa do właczenia się w ten zaszczytny cel.

Zofia Witkowska

• Dyżur wakacyjny

• 12.01.2024
        • Szanowni Rodzice,

dyżur w Bajkowym Przedszkolu rozpoczynamy od 12 sierpnia do 28 sierpnia 2024 r.

Zapisy na dyżur wakacyjny odbędą sie w etapach:

I etap od 1 lutego do 7 lutego dla dzieci z placówki macierzystej, gdzie rodzice składają wypełniony wniosek.

II etap od 12 lutego do 16 lutego dla pozostałych dzieci z innych placówek, rodzice składają wypełniony wniosek wraz z zaświadczeniem o zatrudnieniu zgodnie z Zarządzeniem Nr 304/2023 Wójta Gminy Raszyn z dnia 19 grudnia 2023r.

Zasady organizacji dyżuru i karty zapisu można pobrać ze strony  naszego przedszkola lub odebrać u nauczycieli grup w  przedszkolu. Karty na dyżur wakacyjny składamy w formie papierowej w danej placówce.

Opłaty za dyżur wakacyjny uiszczamy do 29 lutego 2024r.

1. Wyniki rekrutacji na dyżur wakacyjny będą ogłoszone do 8 marca 2024r.
          2. O przyjęciu dziecka na dyżur decyduje kolejność zgłoszeń.

W linkach poniżej znajdują się wszystkie informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego, prosimy o zapoznanie się.