• Tekstowa podstrona

• GRUPA TYGRYSKI

Grupa Tygrysków liczy 24 dzieci, wśród których jest 12 dziewczynek i 12 chłopców w wieku 3-4 lat.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę , rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb, do którego przygotowują się już od najmłodszych lat. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „Planeta dzieci”.

W toku pracy realizujemy także projekty edukacyjne takie jak:

"Cztery pory roku" - BabyPoint

"Zabawa sztuką" - BliżejPrzedszkola

Zajęcia dodatkowe:

zajęcia sportowe z piłką: pon 13:40-14:00

rytmika: pon 10:10-10:40

religia: pon 12:50-13:10

taniec: śr 12:30-12:50

angielski: śr 13:30-14:00, czw 8:50-9:20

Wychowawcy:

Justyna Cielemęcka @ j.cielemecka@zsplady.raszyn.pl

Godziny dostępności wtorek 11-12, 12-13 (co drugi tydzień)